Yukarı
Çık

Kültür'le geleceğine gülümse...

10 - 18

Kişilik Sınıflar

Akıllı Eğitim

Akıllı Tahta

Videolu

Soru Çözümleri

Konu Anlatımlı

Kitaplar

Birebir Anlatımlı

Akşam Etütleri

Tecrübeli

Öğretmen Kadrosu

KÜLTÜR'DE YABANCI DİL ÖĞRENİMİ

Paylaş

Dünya dili olan İngilizce'nin önemi her geçen gün artıyor. Dünyadaki bilimsel ve kültürel gelişmeleri takip edebilmek, teknolojiden daha iyi yararlanabilmek için İngilizce'yi en iyi şekilde öğrenmek ve kullanmak gerekiyor.

 

Kültür Eğitim Kurumları olarak; Avrupa Dil Çerçevesi Programı (CEFR) referans alınarak, öğrencilerimize yabancı dilin hem akademik hem de gerçek yaşamlarında kullanılmasına yönelik becerileri sağlayacak olan CLT (Communicate and Language Teaching Method) İletişimsel Öğretim Metodunu kullanmaktayız.

 

LCT metodunda dil bir iletişim aracı olarak ele alınır.

 

Kültür Okullarımızda kullandığımız materyallerin güncelliği ve işlevi öğrenci gereksinimlerine uygun olarak düzenlenir ve öğrencilerimizin etkin katılımları sağlanmaya çalışılır. Bu materyaller interaktif sisteme sahiptir. Tek başına ya da grup çalışması gibi etkinlikler ve sunumlarla öğrencilerimizin derse ve öğrenmeye katılımı desteklenmektedir. Böylelikle öğrencilerimiz düşüncelerini yazılı ve sözlü olarak akıcı ve doğru olarak ifade edebilir.

Özel İnegöl Kültür Koleji

Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır. Alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip deneyimli ve güvenilir öğretmen kadromuzla etkin rehberlik anlayışımızla eğitim hizmeti vermekteyiz.

Süleymaniye Mah, Eskişehir Bursa Karayolu Cad.
No:22 İnegöl / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2020 Özel İnegöl Kültür Koleji
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com